Žijeme v době, kdy běžný životní styl neobsahuje tolik přirozeného pohybu, jak tomu bylo v minulosti.
A navíc, potraviny již taky nejsou to, co bývaly a vlivem pracovního a společenského vytížení
není vůbec jednoduché tento pohyb dohnat.

Začtěte se do příběhů, které píše sám život.

Obyčejný příběh, jak si splnit svůj sen. “Seber se už konečně a najdi odvahu ke změně“ - to byla slova, která u mě rozhodla o radikální změně v mém životě. Tato slova rozhodla o tom, že si začínám postupně plnit své sny. Každá z nás touží být štíhlá, krásná, úspěšná a především zdravá. Mé sny, touhy a přání se začaly v mých pětapadesáti letech plnit. Prvním realizovaným snem jsem se stala já sama, jako štíhlá, zdravá a spokojená žena. Během tří měsíců jsem se zbavila 10 kilogramů, zcela vymizely chronické zažívací potíže a upravily se krevní hodnoty. Ani jsem netušila, že díky vyvážené stravě Herbalife to jde tak snadno a lehce. Našla jsem poradce, který mi pomohl najít tu správnou cestu, při které nejen ztrácíte přebytečná kila, ale hlavně upravíte stravovací návyky a vaše tělo nestrádá. Je fajn najít někoho, kdo Vám s tím pomůže, objevit něco, co opravdu funguje a navíc je to zdravé a dobré, a když přidáte trochu pohybu, výsledek je tady. Blahopřeji všem, kterým se to také povedlo a držím palce těm, kteří půjdou stejnou cestou a vezmou si tento životní styl za svůj. Zdraví za to určitě stojí. Hodně úspěchů.

Zdeňka A.

Většinu mého života jsem problémy s nadváhou neměl. Pak ale přišly zdravotní problémy a dlouhý pobyt v nemocnici, během kterého jsem přibral svých prvních 9 kg. Zkusil jsem změny jídelníčku a těchto 9 kg zhubl. Ale v rámci jo-jo efektu jsem během 1,5 roku přibral 18 kg. Byl jsem unavený, frustrovaný a zhoršilo se mi zdraví. Rozhodl jsem se vyzkoušet koncept Herbalife. Hned od začátku mi maximálně vyhovoval, díky jednoduchosti a časové nenáročnosti. Výsledky mě zcela ohromily. Již první měsíc jsem zredukoval váhu o 4 kg tuků a 5 cm v pase, což mě utvrdilo v pokračování. Celkově jsem za 5 měsíců zhubl 18 kg, 20 cm v pase a z velikosti XL nyní oblékám M. Díky celkovým změnám se mi zlepšilo i trávení, kondice a postupně mi vymizelo akné. Moje energie se zvýšila a tím i moje sebevědomí. Postupně jsem se vrátil ke sportům jako je cyklistika, plavání, bojové sporty a posilovna. Váhu si pohodlně udržuji i po 6 letech a koncept Herbalife využívám pro svůj aktivní životní styl a pro rychlejší regeneraci po sportu.

Kamil O.

Jmenuji se Vít Brabec a je mi 40 let, během posledních 12 let jsem prodělal tři operace bederní páteře a nabral přes 20 kg váhy. Moje váha 137 kg pro moji páteř nebyla přijatelná, cítil jsem únavu, slabosti, ale chutě na mlsání jsem měl stále velké, tak jsem se rozhodl, že zhubnu a byl jsem pro to připraven udělat cokoliv. U kamaráda jsem si všiml, že používá potravinové produkty na hubnutí a velice si to pochvaloval, tak jsem se rozhodl to zkusit také. Řekl jsem si, že když to dokázal on, tak to zvládnu také. Požádal jsem ho o kontakt na jeho poradkyni, které jsem ihned zavolal a po vysvětlení redukce váhy jsem si okamžitě objednal základní program. Tento program jsem užíval pět měsíců, během kterých jsem zhubnul 24 kg a 18 cm v pase. A to vše se obešlo bez hladovění, cvičení a počítání kalorií. Po celou dobu hubnutí jsem byl pod odborným dohledem poradce – je zdarma součástí produktové palety, který mi výbornými tipy na stravování zpříjemňoval proces hubnutí a také mě motivoval a povzbuzoval. Teď produkty užívá i má nejbližší rodina a je s nimi spokojena. Já se po nich cítím výborně, přestala mě trápit únava, a přitom mám více energie jak na práci, tak na své záliby. Když moje manželka Petra viděla, jak pěkně hubnu, tak začala s programem také, aby se zbavila svých 20 kg navíc, které nabrala během těhotenství. Začala stejně jako já užívat základní program a hned během prvního měsíce se zbavila otoků nohou, které ji trápily mnoho let. Za šest měsíců zhubla 18 kg a 15 cm v pase, zbavila se únavy a má více energie na chod naší domácnosti. Snídani jsme nahradili F1, která naše těla a kilogramy udržuje v rovnováze.

Vít B.